Naturopata w Warszawie: Terapia Traumy, ból zębów, Biomasaż

 

Rozbrajanie ciała

Sesja rozbrajania ciała

W swojej ofercie mamy różne metody pracy z ciałem, jedną z najbardziej znanych i bardzo skutecznych jest metoda zwana rozbrajaniem ciała. Na sesji rozbrajania ciała pracujemy z punktami marma - punkty energetyczne w całym ciele przez które przepływa nasza energia życiowa.

Kiedy ciało jest zablokowane i nie mamy swobodnego dostępu do naszych zasobów energerycznych niestety odczuwamy skutki uboczne w postaci chorób fizycznych ale też doświadczamy złego samopoczucia na poziomie mentalnym.

Korzystając z sesji rozbrajania ciała można w szybki sposób poprawić swoje samopoczucie i odblokować energię witalną, tak aby cyrkulowała w ciele i następowało samouzdrawianie - w wolnym od zablokowań ciele choroby nie występują. Tak samo jeśli czujemy w sobie mało energii do życia - jest to oznaka występowania blokad energetycznych, które mogą zostać rozpuszczone w sesji rozbrajania ciała. Zapraszamy na sesję robrajania ciała do Natalii bądź Sergio, aby móc cieszyć się pełnią życia w zdrowiu, a także pozwolić sobie na więcej pozytywnej energii na co dzień!